برنامه کامل مسابقات دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ | کد خبر: ۱۹۱۵۶۱۴۱
ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:
۴۸ بازی در مرحله مقدماتی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ برگزار میشود و ۳۲ تیم حاضر در این رقابتها برای صعود به مرحله بعد با یکدیگر رقابت میکنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور ۳۲ تیم در پهناورترین کشور جهان برگزار میشود. جام جهانی از ۲۴ خرداد با بازی افتتاحیه روسیه و عربستان آغاز ميشود.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
گروه A: روسیه، عربستان، مصر، اروگوئه
گروه B: پرتغال، اسپانیا، مغرب، ایران
گروه C: فرانسه، استرالیا، پرو، دانمارک
گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه
گروه E : برزیل، سوئیس، کاستاریکا، صربستان
گروه F: آلمان، مکزیک، سوئد، کره جنوبی
گروه G: بلژیک، پاناما، تونس، انگلیس
گروه H: لهستان، سنگال، کلمبیا، ژاپن
***برنامه و ساعت مسابقات***
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ روسیه- عربستان
روز دوم۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ مصر- اروگوئه
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران- مراکش
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ اسپانیا- پرتغال
روز سوم۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ فرانسه- استرالیا
۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ آرژانتین- ایسلند
۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ پرو- دانمارک
۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰/ کرواسی- نیجریه
روز چهارم۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ کاستاریکا- صربستان
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ آلمان-مکزیک
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برزیل- سوئیس
روز پنجم۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ سوئد- کره جنوبی
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ بلژیک- پاناما
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- تونس
روز ششم۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ لهستان- سنگال
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کلمبیا- ژاپن
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ روسیه- مصر
روز هفتم۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ پرتغال- مراکش
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ اروگوئه- عربستان
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- اسپانیا
روز هشتم۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ فرانسه- پرو
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- دانمارک
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین- کرواسی
روز نهم۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برزیل -کاستاریکا
۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایسلند- نیجریه
۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس -صربستان
روز دهم۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ بلژیک- تونس
۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کره جنوبی- مکزیک
۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آلمان- سوئد
روز يازدهم۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ انگلیس- پاناما
۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن- سنگال
۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ لهستان- کلمبیا
روز دوازدهم۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ اروگوئه- روسیه
۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ عربستان- مصر
۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- پرتغال
۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ مراکش- اسپانیا
روز سيزدهم۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ دانمارک- فرانسه
۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ استرالیا- پرو
۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین - نیجریه
۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ کرواسی- ایسلند
روز چهاردهم۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کره جنوبی- آلمان
۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ مکزیک -سوئد
۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ صربستان-برزیل
۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس- کاستاریکا
روز پاتزدهم۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- بلژیک
۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ پاناما- تونس
۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ ژاپن- لهستان
۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کلمبیا- سنگال
منبع: همشهری آنلاین
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.hamshahrionline.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «همشهری آنلاین» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۱۹۱۵۶۱۴۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
آنتن شبکه تهران از امشب انتخاباتی میشود
برنامههای تبلیغاتی نامزدهای دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و همچنین مناظرههای انتخاباتی از امشب از شبکه تهران پخش میشود.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه تهران سیما، مراسم قرعهکشی پخش برنامههای انتخابات مجلس شورای اسلامی دیشب چهارشنبه، ۱۲ اردیبهشت ساعت ۲۲ برگزار و پخش شد.
پس از برگزاری مراسم قرعهکشی ضبط و پخش برنامههای تبلیغاتی نامزدهای دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و همچنین مناظرههای نامزدهای انتخابات پیش رو، این برنامهها از امشب پنجشنبه، ۱۳ اردیبهشت در کنداکتور پخش شبکه تهران سیما قرار خواهند گرفت.
همچنین، برای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۳۲ نامزد و در حوزه ورامین، قرچک و پیشوا دو نامزد به رقابت خواهند پرداخت که بر این اساس ۳۴ برنامه تلویزیونی ۲۰ دقیقهای با عنوان «نماینده مردم» برای نامزدهای دور دوم مجلس شورای اسلامی روی آنتن خواهد رفت.
این برنامهها به صورت رایگان ضبط و تولید شده و هر روز در باکسهای مشخص شده ساعات ۹ و ۳۰، ۱۰ و ۳۰، ۱۳ و ۳۰، ۱۵ و ۳۰ و ۱۷ و ۳۰ از شبکه تهران سیما روی آنتن میرود و نسخه رادیویی آن نیز از رادیو تهران پخش خواهد شد.
همچنین تبلیغات دو نماینده شهرستان ورامین نیز روزهای شنبه و یکشنبه، ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ساعت ۱۱ و ۳۰ در جدول پخش برنامه های شبکه تهران قرار دارد.
۸ مناظره برای نامزدهای تهرانی (تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس) و سه مناظره برای نامزدهای ورامین، قرچک و پیشوا در قالب برنامه «فرصت انتخاب» در نظر گرفته شده که از امشب پخش میشود.
بر این اساس مناظره ۱ گروه یک، پنجشنبه ساعت ۲۰، مناظره ۱ گروه دو، جمعه ساعت ۱۵، مناظره ۱ گروه سه و مناظره ۱ گروه چهار به ترتیب جمعه و شنبه ساعت ۲۰ از این شبکه پخش میشود.
مناظره ۲ در چهار گروه دیگر نیز از روز یکشنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ در جدول پخش این شبکه قرار دارند و ۳ مناظره برای نامزدهای ورامین، قرچک و پیشوا پیشبینی شده که از دوشنبه تا چهارشنبه (۱۷ تا ۱۹ اردیبهشت) ساعت ۱۱ پخش خواهد شد.
انتهای پیام